Panda Antivirus Kampanyası

Panda Antivirus Kampanyası

Panda Antivirus Kampanyası siz değerli Ural Bilişim müşterileri için hazırladık. Kampanyamız 31 Aralık 2017’e kadar geçerlidir. Bu fırsatı kaçırmamak için bizimle iletisim gecebilirsiniz.

Panda Antivirüs Nedir?

Panda Antivirüs, Panda Security şirketi tarafından geliştirilmiş bir antivirüs yazılımıdır. Kişisel bilgisayar kullanıcılarını virüs, spyware, rootkits ve internet korsanlarına karşı korumaya yardımcı olan yazılımın ücretli ve ücretsiz sürümleri mevcuttur.

Panda Antivirüs Programı

panda antivirus kampanyası

panda antivirus kampanyası

Panda Antivirüs, bilgisayar kullanıcılarının internet ve PC deneyimini olumsuz yönde etkileme girişimlerinin tümünü saf dışı bırakmaya yardımcı olan bir antivirüs ve güvenlik yazılımıdır. Program bilgisayarınıza kurulduğu andan itibaren bilgisayarınız için bir koruma kalkanı oluştuyuor ve bilgisayarınızı her türlü siber tehditten koruyabilmek için gerçek zamanlı koruma desteği sunuyor.

Bu özellikleri sayesinde Panda Antivirüs’ün kullanıldığı bilgisayarlar virüs ve her türlü casusluk yazılımlarından tamamen uzakta kalıyor. Panda’nın öne çıkan en güzel özelliklerinden biri de tehlikeli durumlarda bilgisayarınızı kolayca güvenli kip’e geçirerek Panda Antivirüs yazılımı sayesinde zararlı yazılımların tümünü bulup anında etkisiz hale getirebilmenizdir.

Elde ettiği yüksek test sonuçlarının yanı sıra kullanıcıya karşı ılımlı ve oldukça sade bir arayüze sahip olan Panda Antivirüs her kişisel bilgisayar kullanıcısının tercih etmek isteyeceği antivirüs yazılımlarından biridir.

Panda Antivirüs İndir

Bilgisayarınızı Panda Antivirüs yazılımıyla tüm siber tehditlere karşı korumak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ufak boyutuyla dikkat çeken Panda Antivirüs’ü indirip, sisteminize kurmak. Panda Antivirüs’ün ücretsiz sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Kaynak: https://wmaraci.com/nedir/panda-antivirus