Network Hizmetleri

Anasayfa » Network Hizmetleri

Network Hizmetleri Nedir ?

Günümüzde gittikçe büyüyen verinin iletilmesini sağlamak kurumların başarısını etkileyen en önemli unsurlardandır. Doğru bir ağ altyapısı ile gelecekteki ihtiyaçlarınızı bugünden özlüce bilgisayarla garanti altına alın.
Tüm sektörler açısından artan bilginin üretilmesi, korunması, saklanması ve yeniden kullanılabilmesi network altyapılarının doğru ve ölçeklenebilir olması ile karşılanabilir. Firmalar için yaşamsal öneme sahip olan ve ses, görüntü, veri aktarımı doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan ağları ile mümkündür.

gebze network hizmetleri

Tecrübeli danışmanlar ile müşterilerin ihtiyacı, yeni teknolojilere uyum sağlayabilecek yerel ve geniş alan ağlarının analizi, planlaması, optimizasyonu, kurulumu ve entegrasyonu hizmetleri sunmaktayız.
Network hizmetlerinin müşteriler için yararları;

– Network operasyon harcamalarında azalma,
– Network yönetim kapasitesinde artış,
– Firmaların büyüme stratejilerine destek,
– İş sürekliliği sağlanması,

Network Otomasyon Hizmetleri;

Network üzerinde kullanılan farklı markaların aktif network ekipmanlarının tamamının belirli bir markaya bağımlı kalmadan otomatize edilmiş network platform yazılımları kullanılarak, ortam üzerinde bir çok farklı marka network ürünün yazılımlarının yüklenmesi, güncellenmesi, konfigürasyonlarının yapılması ve yedeklenmesi gibi bir çok konuda merkezi olarak çözüm sunan entegrasyon çalışmalarının sağlanması.