Teknik Servis Hizmeti

Anasayfa » Teknik Servis Hizmeti

Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti Nedir?

Bilgisayar hayatımızın reddedilmez gerçeği, tabii problemleriyle birlikte. Teknik servis hizmeti kurumunuzun sürekliliğini sağlamak, bilgilerinizi güvenliğinden sorumlu, her türlü ihtiyacınızı anında karşılamak amacıyla faaliyet gösterir. Her ailenin bir doktoru olması gerektiği gibi, her firmanın da bir BT Danışmanına ihtiyacı vardır. Sürekli değiştirilen Teknik Servis firması, ucuza alınmak istenen hizmet ile aslında KAR değil ZARAR edilmektedir. Elektrifikasyonu tam, deneyimli personeli olan firmalardan bu hizmeti aldığınız takdirde bilişim sektörünün etik ilkelerine bağlı kaliteli hizmet almış olursunuz. Teknik Servis Hizmeti ve Yıllık Bakım Anlaşması

  • Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir. Sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir.
  • Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.
  • Bakım anlaşmaları yaptığımız firmalarımız referanslarımızdır. Bilgi almak isterseniz info@uralbilisim.net adresine mail ile ulaşarak referans bilgisi talep edebilirsiniz.

gebze bilgisayar teknik servis hizmeti

Network ve Sistem Kurulumu

  • Ural Bilişim ve Güvenlik Sistemleri, şirketiniz için ağ kurulumu altyapısını hazırlayıp, ağ güvenliğinizi sağlayarak iş devamlılığınızı güvence altına alıyor.
  • Şirketinizin Ağ kurulumu sırasında size özel çözümleri ve gereksinimleri belirleyip, şirketiniz için en verimli ve ekonomik çözümleri size sunuyoruz.
  • LAN/WAN çözümlerinde uzman çözüm ortaklarıyla birlikte çalışan Ural Bilişim ve Güvenlik Sistemleri altyapınızı geleceğe taşıyacak çözümleriyle sisteminizi kuruyor.

Eleman Bulundurma ve Yerinde Bakım Hizmeti

  • Müşteriden gelen talep doğrultusunda istenilen zaman içerisinde teknik elemanlarımız günlük/haftalık/aylık/yıllık süreler dahilinde müşteri ofisinde konumlandırılır.
  • Dış destek elemanı kullanıcıların gün içerinde yaşadıkları problemlerin çözümü ve iki firma arasındaki iş akışını sağlayacak.
  • Destek elemanlarımız firmamız tarafından eğitilmiş, teknik alt yapı konusunda yeterlilik kazandıracak eğitimler almış meslek yüksek okulu mezunu elemanlardan oluşur.

İşletmeniz daha sağlıklı bir IT hizmeti için alınız.